Her yaşa, her ayağa göre babet ayakkabı modelleri

Babet ayakkabıların ilk defa sinema dünyasının moda ikonu Audrey Hepburn’ün isteği üzerine üretildiğini biliyor muydunuz? 1950’li yıllarda Hepburn’ün öncülüğünde moda olan bu düz ayakkabılar, kısa zamanda zarafeti nedeniyle kadınların en sevdiği ayakkabı modelleri nden biri haline geldi. Eğer siz de gün boyu topuklu ayakkabı giydiğinizde yoruluyorsanız, gardırobunuzda babet ayakkabılara yer açın. Çünkü bu topuksuz ayakkabı modeli hem eteklerle hem de pantolonlarla giyildiğinde son derece şık görünüyor. Üstelik babet ayakkabılar bir süredir çok moda. O kadar ki, çoğu kadın işte, sokakta hatta plajda giymek için farklı farklı babet modelleri ediniyor. Fiyonklu babetlerden monogram tokalı babetlere, leopar babetlerden süet babetlere kadar pek çok bayan babet modeli günlük ve abiye kıyafetleri tamamlamak üzere vitrinlerde yerini alıyor.

StilGiyin’in Babetler kategori başlığı aradığınız her tür modeli bulmanıza yardımcı oluyor. Sadece kategori başlığımıza tıklayarak 3.000’e yakın babet ayakkabı modelini ekranınızda görebilirsiniz. En popüler babet online satış siteleri arasındaki Zizigo’ya ve yüzlerce modeline StilGiyin’den erişerek kolayca ürünleri inceleyebilir, beğendikleriniz arasında kıyaslama yapabilirsiniz. Türkiye’nin en popüler ayakkabı markalarından olan Bambi ve Punto’nun renkli babetleri ile dünyaca ünlü Tory Burch modellerini yine akıllı moda arama motoru StilGiyin aracılığıyla kolayca bulabilirsiniz. İnternette saatler geçirmeden, siteler arasında dolaşmadan, sadece ne aradığınızı yazarak aramanıza uygun yüzlerce seçeneği anında görebilirsiniz.

Kapıda ödeme kolaylığı ile zahmetsiz alışveriş

StilGiyin 50’den fazla iş ortağı sayesinde Türkiye’nin en sevilen e-ticaret sitelerindeki sezon ürünlerini ve indirim fırsatlarını güvenli bir alışveriş ortamında sunuyor. Satın alacağınız ayakkabıları dilerseniz kredi kartınızla sitede alışveriş sırasında, dilerseniz ayakkabı resminin altında "kapıda ödeme” diye belirtiliyorsa kapıda ödemeyi seçebilirsiniz. Vitrin bakmak, ayakkabı denemek için zamanınız yoksa, e-ticaretin olanaklarından yararlanın. StilGiyin ile sezon modasının en yeni ürünlerini evinizde, iş yerinizde ya da bir kafede çayınızı içerken inceleyebilir, beğendikleriniz arasında kıyaslama yapabilir, böylece size en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Öncü arama motoru StilGiyin ile siteler arasında dolaşmadan, zaman kaybetmeden ve kafanız karışmadan aradığınız tüm ayakkabılar kapınızda. Üstelik sayısız indirim fırsatı ve iade garantisiyle…