Günlük kullanımınız için 2.500’den fazla çanta modeli

Çantalar, kadın giyiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Rengi ve malzemesi ile kıyafetinize uyum sağlayan bir çantanın şıklığınıza katkısı tartışılmaz. Elbette seçeceğiniz parçanın nerede ve ne amaçla kullanılacağı da önemli. Örneğin bir gece çantasını işe giderken kullanmak uygun olmayacağı gibi, günlük çanta ile de abiye kıyafetlerin uyum göstermesi beklenemez. Bayan çanta modelleri bu nedenle çok çeşitlidir ve çanta alırken daima nerede kullanacağınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin gece davetlerinde genellikle küçük çantalar tercih edilir. El çantası veya clutch tarzındaki çantalara cüzdan, cep telefonu ve bir-iki küçük eşya konur. Günlük kullanım, ofis ve sokak için orta boy çantalar tercih edilir. Klasik bir omuz çantası ya da bu yılın modası kapaklı satchel modellerini tercih edebilirsiniz. Bu çantaların çoğunda uzun bir kayış bulunur ve böylece taşıması kolay postacı çantasına veya çapraz çantaya (crossbody bag) dönüşebilirler.

Çanta alışverişinizde internetin kolaylıklarından yararlanmak için StilGiyin’e gelin. 50’den fazla online satış sitesini aynı çatı altında birleştiren StilGiyin’de aradığınız tüm markalı çantaları bulabilirsiniz. Gelişmiş moda arama motoru StilGiyin, iş ortaklarının sitelerinde satışta olan on binlerce ürün arasından aramanıza en uygun sonuçları saniyeler içinde ekranınıza getirir. Ucuz çanta arıyorsanız StilGiyin’de hayallerinizdeki çantayı bulabilirsiniz. Çünkü Matraş, Beymen, Michael Kors ve Mudo gibi markaların yeni sezon ürünlerinin yanı sıra, indirimli ürünleri de arama sonuçlarında görünür. Dilerseniz İndirim bölümümüzden sadece indirimli ürünleri inceleyebilirsiniz. StilGiyin’in size sunduğu bir diğer kolaylık da, aramanıza bire bir uyan sonuçları göstermesidir. Örneğin Versace çanta modellerini incelemek istiyorsanız, arama çubuğuna yazarak ya da markaya göre filtreleyerek sadece Versace markalı ürünleri listeleyebilirsiniz. Böylece Orta Boy Çantalar kategorimizdeki 2.500’den fazla çanta içinden seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Türkiye’nin ve dünyanın en beğenilen markaları burada!

Klasik modellerden vazgeçemeyenler ve en son modelleri arayanlar StilGiyin’de buluşuyor. Çünkü iş ortakları sayesinde Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen moda markalarının en güncel ürünlerini ve indirimli satışlarını size tek bir ekranda sunuyor. Moda arama motorunuz StilGiyin’in yüzden fazla kategori başlığı A’dan Z’ye aradığınız tüm ürünleri sizin için iş ortaklarının sitelerinden derliyor, 50’den fazla e-ticaret sitesindeki ürünler arasından aramanıza uygun sonuçlar hemen karşınıza geliyor.

Sponsor Dükkan