Erkek ayakkabılarında en yeni modeller

Ayakkabılar, erkeklerin sınırlı sayıdaki aksesuarlarından biri sayılabilir. Çoğu erkek, rahat ve kullanışlı ayakkabı modellerini tercih ederken, ayakkabı stili veya modası hakkında pek fazla düşünmez. Oysa ayakkabılar ayak sağlığı için önemli olmalarının yanında, kıyafetleri tamamlayarak bütünlük oluşturmaları nedeniyle de önemlidirler. Erkek ayakkabılarının modelleri genellikle işlevlerinden kaynaklanan biçimlere göre sınıflanır. Örneğin günlük ayakkabılarda rahat kalıplar ve düz modeller tercih edilirken, botlarda ayağı sıcak tutacak, su geçirmez özellikler öne çıkar. Yaz aylarında giymek için tasarlanan bay sandaletleri ve terliklerin ise ayağı serin tutması beklenir. Spor ayakkabılar ise, başta sporculara spor yaparken rahatlık sağlamak olmak üzere, her yaştan insanın konforu için üretilirler.

İnternette çeşitli ayakkabı markalarının ürünlerini ayakkabı sitelerinde bulabilirsiniz. Fakat akıllı moda arama motoru StilGiyin, iş ortağı online satış siteleri aracılığıyla size en zengin seçenekleri sunar. Böylece ayakkabı ararken zaman kaybetmez, bir siteden diğerine dolaşmak zorunda kalmazsınız. StilGiyin’in iş ortakları Nike ve New Balance gibi spor ayakkabı markalarından Collezione, DeFacto ve Kemal Tanca gibi beğenilen markalara pek çok üreticinin en yeni koleksiyonlarını sunar. Ayrıca indirimli ayakkabılar ve fırsat ürünleri de arama sonuçlarımızda yer alır. StilGiyin’i kullanarak yaptığınız aramaların fotoğraflı, marka, fiyat ve mağaza bilgisi içeren sonuçları sayesinde aradığınız ayakkabıları kolayca bulur, tek bir butona basarak ayakkabı alabilirsiniz.

Daha detaylı arama ve daha kesin sonuçlar

İnternette ayakkabı gibi model ve çeşit bakımından zengin bir ürün arıyorsanız, StilGiyin’in benzersiz arama teknolojisi işinizi kolaylaştıracaktır. Öncelikle Erkek bölümünde Ayakkabılar kategorimize göz atın. Seçenekler çok fazlaysa veya siz "spor ayakkabı” gibi daha belirli bir ürün arıyorsanız, sol sütundan bir alt kategori seçebilirsiniz. Burada karşılaşacağınız sonuçları dilerseniz marka, mağaza veya beden gibi kriterlere göre filtreleyerek, aramanızı daraltabilir, isteğinize tamı tamına uyan sonuçların ekranınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. StilGiyin’in 50’den fazla iş ortağının binlerce ürünü arasından hala çok sayıda sonuç görüyorsanız, bu kez arama çubuğuna ne aradığınızı tam olarak yazın (örneğin beyaz çizgili lacivert spor ayakkabı). Bu kez sadece bu özelliğe sahip ayakkabılar ekranınızda belirecek ve seçim yapmanız kolaylaşacaktır.