Her yerde ve her zaman: Jean Pantolonlar

Moda dünyasında pek az giysi jean pantolonlar kadar itibar görmüştür. Başlangıçta ağır çalışma şartlarına dayanıklı, ucuz ve pratik bir pantolon olarak tasarlanan jean pantolonlar, zamanla gündelik giyimin bir parçası haline geldiler. Geçtiğimiz çeyrek yüz yılda ise, jean pantolonların lüks tüketim nesnesi olarak kabul edildiğine, hatta statü sembolü haline geldiğine tanıklık ettik. Günümüzde modacılar jean pantolonların evde, işte, seyahatte hatta davetlerde giyilebilecek farklı türlerini tasarlıyorlar. Bu nedenle jean’ler, dört mevsim her yerde ve her zaman giyilebilen bir pantolon türü haline geldi. Eğer jean seven bir erkekseniz şanslısınız, çünkü denim kumaşın avantajlarını stilinize yansıtmanız çok kolay. Klasik çizgilerden oluşan gardırobunuzu düz kesim lacivert jean’lerle, spor giysilerinizi ise hem yılın modası skinny jean’lerle hem de taşlanmış ya da yırtık kot pantolonlarla tamamlayabilirsiniz.

Pantolon alışverişinde mağaza mağaza dolaşmaktan hoşlanmıyorsanız, internette de marka marka dolaşmayın. Online alışverişin keyfini çıkarmak için StilGiyin’e gelin. StilGiyin, iş ortakları aracılığıyla internette satışa sunulan moda ürünlerini kolayca bulmanıza ve kıyaslama yapmanıza olanak veren bir moda arama motorudur. Pantolon satın alırken ihtiyacınız olabilecek marka, renk, beden ve tabii ki fiyat bilgileri, StilGiyin’in arama sonuçlarında kolayca görülecek biçimde sıralanır. Böylece aynı ekranda pek çok markanın modellerini aynı anda görerek kolayca mukayese edebilirsiniz. Örneğin "yırtık pantolon satın al” yazarak True Religion ve Diesel gibi çok beğenilen markaların ya da Levi’s, Colin’s, Koton ve Mango gibi internette en çok aranan markaların Jean pantolonlarını ekranınızda görebilirsiniz.

Renk, marka veya bedene göre arama

Akıllı moda arama motoru StilGiyin’de aradığınız ürünlere ulaşmak ve satın almak çok kolaydır. Mağaza mağaza dolaşmak yerine, oturduğunuz yerden StilGiyin kategorilerine göz atın. Örneğin düz kesim jean pantolon arıyorsanız Jean Pantolonlar kategorimizde iş ortaklarımızın e-ticaret sitelerinde yer alan bütün Jean pantolon modellerini görüntüleyebilirsiniz. Sol sütundaki kriterler, aramanızı markaya, fiyata, renge veya bedene göre filtrelemenizi sağlar. Aramalarınızda bu filtrelerden yararlanarak sadece isteğinize en uygun sonuçları görüntüleyebilir ve zaman kazanabilirsiniz.