Deri ve süet ceketlerde sezon modası StilGiyin’de

Deri ve süet ceketler erkek giyiminde sıra dışı bir stil unsuru olarak kendine yer bulur. Çünkü bu ceketlerin kesimi (bazı modellerine deri mont veya süet mont da denir) ve rengi giyenin stiline spor imajı katar. Öte yandan özellikle süet, yumuşaklığı ve doğallığıyla kumaş ceketlerin sahip olmadığı bir görünüm sergiler. Bu nedenle süetten yapılan klasik tek düğmeli ceketler jean pantolonlarla giyildiğinde, jean’in havasını spordan yarı-resmiye çevirebilir. 1900’lerin başında pilotların giydiği kolları manşetli fermuarlı deri ceketler, günümüze erkek modasında spor stilin baş tacı olarak geldiler. Bugün herhangi bir mağazada spor deri ceket sorduğunuzda size bu hemen bu mont türünün örneklerini göstereceklerdir. Deri, iyi bakıldığında uzun yıllar eskimeyen bir malzemedir, ancak pahalıdır. Bu nedenle günümüzde bay spor giyiminde sıklıkla daha hesaplı olan suni deri montlara yer verilir.

Akıllı moda arama motoru StilGiyin internette deri ve süet ceket arayanlara en uygun seçeneklere kolayca erişme olanağı sağlıyor. Bu sayede hem aradığınız ceket modellerini fotoğraf, fiyat, mağaza ve beden bilgileri ile görüntüleyebilir, hem de tek tıkla online alışveriş yapmanın kolaylığını deneyimleyebilirsiniz. Aradığınız belirli bir renk ya da model varsa, işiniz daha kolay. Örneğin siyah deri ceket arıyorsanız, StilGiyin’in Erkek bölümündeki Mont ve Paltolar kategorisinin alt kategorisi olan Deri ve Süet’teki arama sonuçlarını siyah renge göre filtreleyebilirsiniz. Aynı sonuçlara ulaşmak için ikinci bir yöntem, StilGiyin’in arama çubuğuna siyah deri ceket yazmak. İşte! Deriza, DeFacto, Matraş, Colin’s ve Pierre Cardin Leather Wear gibi markalarda aradığınız ürünler ve daha onlarcası artık karşınızda…

Bütçenize ya da bedeninize göre arama sonuçları

Akıllı moda arama motoru StilGiyin en beğendiğiniz markaların ürünlerini en uygun fiyatlarla satın almanızı sağlıyor. İnternette onlarca e-ticaret sitesini dolaşara fiyat kıyaslaması yapmak yerine StilGiyin kategorilerine göz atın. Örneğin deri ceket arıyorsanız Mont ve Paltolar kategorisinin alt kategorisi olan Deri ve Süet’te iş ortaklarımızın e-ticaret sitelerinde yer alan bütün deri ceket modellerini görüntüleyebilirsiniz. Sol sütundaki seçenekler, aramanızı markaya, fiyata, renge veya bedene göre filtrelemenizi sağlayacaktır. Bu filtrelerden yararlanarak hem bütçenize uygun seçenekleri görebilir hem de zaman kazanabilirsiniz. Eğer arama sonuçlarında beklentinize uygun ürün görünmüyorsa, arama bölümüne istediğiniz ürünün tüm özelliklerini (örneğin siyah kuzu derisi ceket) yazın.