Baharlık montlar ve indirimli kabanlar burada!

Mevsimler değişirken hava sıcaklıkları farklılık gösterir. Böyle zamanlarda üzerinize alabileceğiniz ama gerektiğinde de çıkarabileceğiniz hafif ve kullanımı kolay montlar bayların imdadına yetişir. Soğuktan ve yağmurdan korunmak için hazırlanan ince montlar ile hafif kumaşlardan yapılmış kabanlar, kışlık paltoların yerini alır. StilGiyin’in erkek bölümündeki Montlar kategorisinde yüzlerce erkek mont çeşidini bir arada bulabilirsiniz. Sezonun en yeni kaban ve trençkot modellerinin yanı sıra indirimli montlar ve ceketler de giyimine özen gösteren erkekler için StilGiyin’de. Online giysi alışverişinizi kolaylaştıran sitemizde, binlerce seçenek içinde ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiş akıllı kategori başlıkları ve alt kategorilerle sizi yönlendiririz. Böylece internette arama yaparken aslında aramadığınız, konuyla ilgisi olmayan seçenekler karşınıza gelmez.

Gelişmiş moda arama motoru StilGiyin, Türkiye’nin en popüler e-ticaret sitelerinden oluşan iş ortakları aracılığıyla erkek giyim inde aradığınız tüm ürünleri ekranınızda görmenizi sağlar. Örneğin erkek mont satın almak istediğinizde menüden Erkek bölümüne girerek Montlar kategorisine tıklarsanız, 50’yi aşkın iş ortağımızın şu anda satmakta olduğu tüm modelleri listeleyebilirsiniz. Jack Jones, DeFacto ve Mudo gibi favori erkek giyim markalarının en yeni ürünlerini fotoğrafları ve fiyat bilgileri ile aynı ekranda görerek, beğeninize uygun modelleri seçebilir, kıyaslaması yaparak modayı en avantajlı fiyatlarla satın almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaliteyi uzaklarda aramayın

Türkiye’nin en sevilen e-ticaret sitelerinden oluşan iş ortaklarımız, erkek modasını kaliteyi kapınıza getiriyor. StilGiyin’de beğenip satın aldığınız giysileri dilerseniz siteden alışveriş sırasında kredi kartınızla, dilerseniz kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme yalnızca resmin altında ‘’kapıda ödeme’’ diye belirtilen ürünlerde bulunur. Modayı takip ediyor ama alışverişe fazla zaman ayıramıyorsanız, üzülmeyin. StilGiyin sezon modasını ekranınıza, iş ortaklarımız ise evinize getiriyor. Öncü arama motoru StilGiyin ile internetteki yüzlerce seçenek arasından seçim yapmanın keyfini çıkarın. Gördüğünüz, beğendiğiniz ürünlere sahip olmak içinse tek yapmanız gereken satın al butonuna tıklamak.