Yepyeni modelleriyle renk renk, çeşit çeşit bilezikler StilGiyin’de

Kadınların kullandığı takılar arasında en renkli ve neşeli olanlar bileziklerdir. Üst üste takılan en ince bileziklerden (bangle) zincirli bilekliklere ya da renkli taşlarla bezenmiş bilezik setlerine, pek çok farklı modelde olabilirler. Bu nedenle bilezikler küçük çocuklardan çalışan kadınlara kadar herkese uygun, her ortamda kullanılabilecek çeşitlilikte bayan aksesuarlarıdır. Altın bilezikler toplumda yaygın bir gelenektir ve çoğu zaman yatırım aracı olarak da görülürler. Öte yandan uzun ömürlü olması ve günlük diğer takılarla uyum sağlaması nedeniyle gümüş de bileziklerde en sık kullanılan malzemelerden biridir. Çeşit çeşit bileziği olmasını isteyenler, hesaplı oldukları ve günün modasına uygun modelleri sunduğu için bijuteri ürünlerinde hayal ettikleri modelleri bulabilirler.

Şıklığınızı tamamlayacak bilezik modelleri için StilGiyin’e göz atmadan alışverişe başlamayın. Akıllı moda arama motoru StilGiyin yardımıyla iş ortağımız olan Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinde yer alan yüzlerce seçeneği evinizden ya da ofisinizden inceleyebilirsiniz. Böylece bilezik satın almadan önce Mecrea, Zet, Beymen, Lidyana, Agatha Paris, Marc by Marc Jacobs gibi markaları tek tek dolaşmadan koleksiyonlarındaki takı seçeneklerini görebilir, seçkin markaların ürünlerini indirimli satan online alışveriş sitelerindeki fırsatları yakalayabilirsiniz. Bilezikte modayı takip ediyorsanız, benzersiz teknolojimiz ve iş ortaklıklarımız sayesinde markalara bir tık uzakta olmanın keyfini çıkarın.

Arama kriterlerinizi siz belirleyin, en uygun sonuçları görün

Moda arama motoru StilGiyin, saniyeler içinde iş ortağı e-ticaret sitelerinde satılan ürünleri kolayca taramanıza ve aradığınızı bulmanıza yardımcı olur. Aradığınız ürünlere en hızlı ulaşmanın yolu, sizin için hazırlanan akıllı kategori başlıklarına tıklamaktır. Örneğin Takı bölümümüzdeki Bilezik kategori başlığına tıklayarak iş ortağımız olan 50’yi aşkın online satış sitesinde şu anda satılmakta olan bilezik modellerini listeleyebilirsiniz. Sadece 2 saniye içinde… Dilerseniz sayfanın solundan bütün bilezik çeşitleri içinde marka, renk, fiyat aralığı veya indirim oranına göre arama kriterlerinizi seçerek, sadece isteğinize uygun sonuçların görünmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin 50-100 TL aralığını seçtiğinizde, satış fiyatı sadece bu sınırlar içinde olan bilezik çeşitlerini görürsünüz.Bütçenize uymayan ya da aradığınız renkte olmayan seçeneklerle neden zaman kaybedesiniz ki?