Yüzüklerde yılın modası ve binlerce model

Yüzükler, kadınların en sevdiği takı türlerinden biridir. Takı kullanmayan, takıya yatırım yapmayan kadınların bile en azından bir alyansları vardır. Öte yandan dünya yüzünde kendisine bağlılığın ve ölümsüz aşkın sembolü olan bir pırlanta yüzük hediye edilmesini istemeyen kadın muhtemelen yoktur. Bu nedenle yüzüklerle kadınların özel bir ilişkisi olduğu söylenebilir. Yüzük, kullanan kişinin sürekli gözünün önünde olduğundan, bazı kadınlar sevdikleri yüzükleri sürekli takarlar. Bu kadar çok kullanıldığı için, altın ve gümüş yüzükler imitasyon olanlara tercih edilir. Değerli metallerden yapılan takılarda genellikle değerli ve yarı değerli taşlar kullanıldığından, farklı yüzük modellerine meraklı olanlar renkli taşlarla bezeli modelleri tercih ediyorlar.

Takı alışverişine başlamadan önce modellere bakmak ve fiyatları incelemek mi istiyorsunuz? Hediyelik yüzük mü arıyorsunuz? Artık takıda yılın modasını ve indirim fırsatlarını bir arada bulabileceğiniz akıllı arama motoru StilGiyin var. StilGiyin’in kategori başlıkları belli bir ürünü tek tıkla bulabilmenize olanak verecek şekilde düzenlendi. Örneğin Takı bölümümüzdeki Yüzük kategori başlığına tıklayarak iş ortaklarımız arasında yer alan ve Türkiye’nin en beğenilen takı satış sitelerindeki Lidyana, Divas Diamond, Kısmet by Milka, Batya Kebudi, House of Harlow, Kenneth Jay Lane gibi markaların ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. Eğer belli bir markayı veya ürünü arıyorsanız, arama çubuğuna adını yazarak (örneğin "tektaş yüzük”) arama sonuçlarınızda sadece bu niteliğe sahip ürünlerin gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Bütçeniz sınırlıysa sol sütundaki kriterler arasında yer alan Fiyat kriterinizi girin. Örneğin 500 - 1000 TL aralığını seçtiğinizde, tektaş yüzükler arasından sadece istediğiniz fiyata uygun olanları görebilir, bütçenize ve zevkinize en uygun seçeneği kolayca bulabilirsiniz.

Online alışverişte iade garantisi

Çağdaş moda arama motoru StilGiyin, modayı ve indirimleri takip etmek isteyen modaseverlerin alışveriş alışkanlıklarını değiştiriyor. Elbiseden ayakkabıya, çantadan takıya moda alanında aradığınız tüm ürünler, fotoğrafları, mağaza ve fiyat bilgileri ile saniyeler içinde ekranınızda. Hoşunuza giden ürünü seçin ve üzerine tıklayın. Hepsi bu kadar. Anında ürünün online satıldığı sitedesiniz. Üstelik StilGiyin’in iş ortağı e-ticaret siteleri iade garantisi ile çalıştığından alışverişinizi yaptıktan sonra beğenmediğiniz ya da bedeni uymayan ürünü değiştirebilir, fikrinizi değiştirirseniz iade edip paranızı geri alabilirsiniz.