En şık büyük beden elbise modelleri StilGiyin’de

Moda sektörünün en önemli kollarından biri kuşkusuz büyük beden kadın giyimidir. Sezon modasını yansıtan ama aynı zamanda büyük beden kadınların da giyebileceği elbise modellerine talep her geçen gün artıyor. Standart kalıpların dışında ölçülere sahip kadınlar da artık, hem gündelik hayatlarında hem çalışma ortamında giymek için şık, günün modasına uygun, kaliteli büyük beden giyim ürünleri arıyorlar.

StilGiyin’de büyük beden bayan giyim konusundaki bu ihtiyaca cevap vermek için Büyük Beden bölümünü oluşturduk. Bu bölümde Grand Pommes ve Koton gibi markaların elbise modellerini inceleyebilir, Markafoni gibi indirimli satış sitelerindeki aramanıza uygun çeşitlere göz gezdirebilirsiniz. Büyük beden etekler, ceketler, abiye ve günlük elbiseler ile bluz ve trikolara kadar aradığınız her çeşit büyük beden bayan giysisine yine bu kategori başlığımızdan ulaşabilirsiniz. Kendi bedeninize uygun pamuklu, yünlü, ipek ve deri giysiler arasında, modern kesimleri ve en son moda trendlerine uygun modelleri ile hoşunuza gidebilecek pek çok çeşit bulabilirsiniz.

İnternette online alışveriş kolaylığı

Büyük beden giyen kadınlara online alışverişte kolaylık sağlamayı amaçlayan Büyük Beden bölümümüz, Türkiye’nin en beğenilen e-ticaret sitelerini tek tek dolaşmadan, tek bir site üzerinden seçiminizi yapmanızı sağlıyor. StilGiyin’in arama teknolojisi saniyeler içinde onlarca moda markası ve indirimli alışveriş sitesinde aramanıza en uygun sonuçları önünüze getiriyor. Örneğin "markafoni büyük beden elbiseler” yazarak arama yaptığınızda, normalde Markafoni sitesine gidip, üye girişi yapıp, daha sonra site içinde büyük beden elbise aramanız gerekir. Oysa StilGiyin’de önce arama sonuçlarınız (Markafoni’deki büyük beden elbiseler) görüntülenir. Siz, arzu ettiğiniz renk, model veya fiyat aralığına göre filtreleme yaparak seçiminizi daraltabilir ya da genişletebilirsiniz. Böylece StilGiyin size, iş ortağı e-ticaret siteleri ve benzersiz teknolojisi aracılığıyla online alışveriş kolaylığı sağlar. Tek bir kategori başlığı altında, Türkiye’nin en beğenilen 50’den fazla e-ticaret sitesindeki aramanıza uygun sonuçlar ürün fotoğrafı, mağaza ve fiyat bilgileri ile birlikte listelenir. Beğendiğiniz renk, model ve desene sahip elbiseyi seçtikten sonra ise size kalan, sadece satın al butonuna tıklamak.