Bir yaz klasiği: Kot elbiseler

Yazlık elbise denince akla hemen renkli, çiçekli, ince kumaşlardan yapılan elbiseler gelir. Elbette bu tür desenli kumaşlar yaz günleri için idealdir fakat bir başka elbise türü var ki, modası hiç geçmez ve her kadına yakışır: Kot elbise. Yazlık elbise alışverişine başlamadan önce kot elbiseler konusundaki önerilerimize kulak verin. İster kısa kollu, önden düğmeli bir spor elbise modeli, ister yüksek belli, büzgülü bir askılı elbise modeli seçin, tatile giderken valizinize yerleştireceğiniz bir kot elbise iki nedenle sizin için hayat kurtarıcı olacaktır. Birinci neden, denim kumaş bronz tenle giyildiğinde "muhteşem ikili” oluşturması, ikinci neden ise kot elbiselerin siyah, beyaz, taba ya da kahverengi, her renk sandaletle hatta terlikle bile giyilebilmesi. Bir yaz klasiği olan kot elbiseler kadınlar için işte bu kadar pratiktir.

Stilinize uygun kot elbise modelleri arıyorsanız, StilGiyin’de aradığınızı bulacaksınız. Ana menümüzdeki Elbise kategorisine girip Kot Elbise alt kategorisini seçerek hem uzun elbise modellerine hem de kısa kot elbise modellerine ulaşabilirsiniz. Listelenen ürünler, iş ortağımız olan Türkiye’nin önde gelen bayan elbise sitelerinde satılan ürünlerdir. Modagram, Bonprix, Enmoda ve Lacoste gibi markaların elbiselerini arama sonuçlarında topluca görüntüleyebilir, beğendiğiniz elbisenin üzerine tıkladığınızda o ürünün satıldığı siteye ulaşarak o elbiseyi satın alabilirsiniz. Elbise almanın bundan daha kolay bir yolunu biliyor musunuz?

Marka, fiyat, renk ve bedene göre arama

Akıllı moda arama motoru StilGiyin’de beğendiğiniz ürünlere ulaşmak da, satın almak da çok kolaydır. Marka marka, mağaza mağaza dolaşmak yerine, StilGiyin kategorilerine hızlıca göz atın. Örneğin denim elbise arıyorsanız Elbise kategorimizin içindeki Kot Elbise alt kategorimizde iş ortaklarımızın e-ticaret sitelerinde yer alan bütün kot (denim) elbise modellerini görüntüleyebilirsiniz. Sol sütundaki seçenekler aramanızı markaya, fiyata, renge ya da bedene göre filtrelemenizi sağlayacaktır. Zaman kazanmak için aramanızda bu filtreleri kullanabilir, böylece daha isabetli sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğer arama sonuçlarını daha da daraltmak isterseniz, arama bölümüne istediğiniz ürünün tüm özelliklerini yazın (örneğin askılı kot elbise).