Her gardıropta en az bir siyah elbise

Coco Chanel bundan yüz yıl önce her kadının bir siyah elbisesi olması gerektiğini söylemişti. Elbisenin modeli ne olursa olsun, burada anahtar sözcük siyah. Siyah olması elbiseye ciddi, derli toplu bir hava kazandırıyor ve giyeni de ince gösteriyor. Bu nedenle kadınlar, gündüz işte, akşamları bir-iki pırıltılı aksesuarla davetlerde giyebilecekleri, günün moda çizgilerine uygun bir siyah elbiselerinin gardıroplarında bulunmasını isterler. Siyah, aynı zamanda abiye elbise için de favori renktir. Kırmızı ile, altın veya gümüş rengi ile, dantel ile ve simli aksesuvarlarla çok kolay uyum sağlar. Bu nedenle düğün kıyafeti veya mezuniyet elbiselerinde siyahı tercih eden pek çok bayan görebilirsiniz.

Aklınızda bu aralar bir siyah elbise almak varsa, StilGiyin’deki yüzlerce seçenek arasından ihtiyacınıza en uygun elbise modellerini arayabilirsiniz. Resmi davetlerde ve kokteyllerde giymek için uzun elbise modellerinin yanı sıra, günlük giyime uygun kısa ve orta boy siyah elbiseler Siyah Elbise kategori başlığımızın altında listelenir. İş ortaklarımız Markafoni, Adil Işık, Koton, Cengiz Abazoğlu, Enmoda ve Mecrea’nın e-ticaret sitelerindeki hem sezonun en yeni elbiselerine hem de indirimli ürün fırsatlarına aynı anda erişebilirsiniz. Türkiye’in bu en beğenilen moda markalarının ürünlerini incelemek, modellerini görmek ve fiyatları karşılaştırmak StilGiyin ile çok kolay.

Moda, kalite ve uygun fiyatlar StilGiyin’de

Moda arama motoru StilGiyin, benzersiz teknolojisi ile iş ortağı olan Türkiye’nin en popüler e-ticaret sitelerinde satılan ürünleri kolayca bulmanıza yardımcı olur. Böylece internette giysi alışverişi yapmak zahmetsiz ve keyifli bir uğraşa dönüşür. İş ortaklarımız, geçmişte binlerce müşterisini memnun etmiş ve böylece kendini kanıtlamış e-ticaret siteleri ve ünlü moda markalarının sanal mağazalarıdır. Arama sonuçlarında fotoğraf, marka ve fiyat bilgisini ürünün hemen yanında görerek beğendiğiniz elbiseler arasından bütçenize en uygun olanları kolayca seçebilirsiniz. StilGiyin’de görüp beğendiğiniz siyah elbiselerin üzerine tıkladığınızda, doğrudan o elbisenin satıldığı e-ticaret sitesine yönlendirilirsiniz. Böylece ister kredi kartınızla, ister kapıda ödeme seçeneğini kullanarak (bu ürünlerin altında "kapıda ödeme” diye belirtilir) siparişinizi verebilir, vazgeçerseniz ürün ve para iadesi hakkınızı kullanabilirsiniz.