Yeni sezonun etekleri StilGiyin’de

Kadın giysileri arasında en fazla model çeşidine sahip parçalar eteklerdir. Bu kadınsı giysiyi modacılar o kadar sever ki, hemen hemen her sezon eteklerin boyu, biçmi ve renkleri değişir. Gerçekten de moda tarihi boyunca etekler yerlere kadar inen kabarık eteklerden boyu karışla ölçülen minilere kadar çok farklı modellere sahip oldular. Ofis ortamında giyilebilecek klasik etekler genellikle kolaylık olsun diye küçük bir yırtmaca sahip olan düz, yırtmaçlı etek modelleridir. Son yıllarda jean de dahil olmak üzere hemen hemen her kumaştan yapılabilen ve dar bir etek türü olan kalem etekler moda sahnesinde yeniden yerini aldı. Modası geçse de rahatlığı nedeniyle hala tercih edilen kloş etekler ve bileklere doğru uzanan uzun etek modelleri günlük bayan giyiminin vazgeçilmez parçalarıdır.

Giyim alışverişinizi internetten yapıyorsanız, StilGiyin’in akıllı arama teknolojisi ile aradığınız etek modellerini kolayca bulabilirsiniz. Önce StilGiyin’in Etekler kategorisine tıklayın. Karşınıza çıkan yüzlerce etek modeli arasından daha belirgin bir ürün arıyorsanız aramanızı daraltabilirsiniz. Örneğin uzun etek satın almak istiyorsanız sol sütundan Uzun Etek alt kategorisine tıklayabilir ya da "maxi etek” gibi bir ifade ile sayfanızda sadece uzun eteklerin listelenmesini sağlayabilirsiniz. StilGiyin’in iş ortakları arasında Türkiye’nin en popüler online satış siteleri bulunur. Bu nedenle Koton, Markafoni, Modagram gibi markaların ürünlerine sadece ürün adı yazarak ulaşabilir, ürün özellikleri ve fiyatlarını anında görüntüleyebilirsiniz.

İndirimli ürünler, avantajlı fiyatlar

StilGiyin, Türkiye’nin en beğenilen e-ticaret siteleri ve markalarıyla iş ortaklığı yaparak, bütün aramalarınızın sezon modasına uygun sonuçlar içermesini sağlar. Böylece örneğin "pilili etek” aradığınızda, iş ortaklarımızın sitelerinde şu anda satışta olan, en yeni pilili etek modelleri arama sonuçlarınıza yansır. Bazı iş ortaklarımız sezon sonu ürünleri cazip indirimler ve kampanyalarla satışa sunar. Bu indirimli ürünlere de hem arama sonuçlarınızdan hem de ana menümüzde yer alan İndirim kategorimizden ulaşabilirsiniz. Akıllı moda arama motoru StilGiyin ile hem internette sezon modasını takip edin hem de iş ortaklarımızın sunduğu avantajlı fiyatlardan yararlanın.

Sponsor Dükkan