2.500’den fazla bayan hırka modeli StilGiyin’de

Hırkalar, moda dünyasına deyim yerindeyse dönüşü muhteşem olmuş nostaljik parçalardır. Aynı renk hırka ve kazak takımların moda olduğu 1950’lerden bu yana geri planda kalan hırkalar, günümüzde hem ikili takımlarda hem de tek başına modacıların koleksiyonlarında kendine yer buluyor. Moda değişse de gündemden düşmeyen, klasik giyim tarzını benimseyen kadınların vazgeçemediği düz renk, bisiklet yaka hırkalar, inci kolyelerle tamamlandığında kadınsı zarafetin simgesi haline geliyor. Asimetrik kesimli, salaş veya şal yakalı spor hırka modelleri ise mevsim geçişlerinde günlük bayan giyimini tamamlayan üst parçalar olarak tercih ediliyor.

İnternette hırka ve kazak modelleri arıyorsanız yeni bir alışveriş deneyimi için StilGiyin’e uğrayın. Akıllı moda arama motoru StilGiyin, iş ortağı online siteler aracılığıyla ihtiyacınız olanı tek seferde bulmanızı sağlar. StilGiyin’de örneğin Hırka ve Kazak kategori başlığına tıkladığınızda, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinde şu anda satılmakta olan tüm süveter, hırka ve kazaklar arama sonuçlarınızda görünür. Mudo, Koton, Mixray ve Missoni gibi en popüler markaların yeni sezon hırka modellerini her birinin sitesinde tek tek aramak yerine StilGiyin’de aynı çatı altında bulabilirsiniz. Sitemizde bulacağınız tüm arama sonuçları ürün fotoğrafı, marka, beden ve fiyat bilgileri ile birlikte görüntülenir. Eğer belli bir renkte hırka arıyorsanız bu sonuçları sol sütundaki renk kriterine göre filtreleyebilirsiniz. Böylece sadece aradığınız renkteki ürünler (örneğin siyah hırkalar) karşınıza gelir. Kesin sonuçlara ulaşmanın bir diğer yöntemi de arama çubuğunu kullanmaktır. Aradığınızı arama çubuğuna yazdığınızda (varsayalım "bordo hırka” yazdınız) karşınıza 50’den fazla iş ortağımızın e-ticaret sitesinde satışta olan bordo hırka modelleri gelecektir.

Sezon modelleri ve indirimli ürünler bir arada

Akıllı moda arama motoru StilGiyin’de sezon ürünlerine ulaşmak da indirimli ürün satın almak da çok kolaydır. Kısa yoldan aradığınız ürünü bulmak için StilGiyin kategorilerine tıklayın. Örneğin hırka arıyorsanız, Hırka alt kategorimizde iş ortaklarımızın e-ticaret sitelerinde yer alan bütün hırka modellerini görüntüleyebilirsiniz. Sol sütundaki seçenekler, aramanızı markaya, indirime, renge veya bedene göre filtrelemenizi sağlayacaktır. Sezon sonu ve indirimli hırkaları görmek için bu filtrelerden yararlanabilir, arama sonuçlarında sadece belli bir fiyat aralığındaki hırkaların görünmesini sağlayabilirsiniz.