Yağmur mevsiminde şıklık için trençkotlar

Trençkotlar kadın giysisi olarak icat edilmedi ama moda dünyası onları kısa zamanda kadınların gardırobuna eklemeyi başardı. Başlangıçta askerleri yağmurdan korumak için hazırlanan bu su geçirmez giysiler, hem erkek hem de kadınlar tarafından günlük yaşamda kullanılmaya başlandı ve çok sevildi. Zaten trençkot sözcüğü İngilizce’deki trench coat’tan dilimize geçmiştir. Su geçirmez olmalarının yanında trençkotların çoğu çift düğmeleri ve yakaları ile askeri giysilere benzer. Mont, kaban ya da paltolardan farklı olarak astarları kalın değildir, genellikle ceket vb. üzerine giyildiklerinden kişiyi sıcak tutmaktan çok, yağmura ve rüzgara karşı korumayı amaçlarlar. Günümüzde bayan trençkot modelleri ve renkleri modanın yön vermesiyle büyük çeşitlilik gösterir. Yine de dizden aşağı uzanan uzun trençkotlar bir klasiktir, etek ya da pantolon üzerine giyildiğinde vücudun büyük bir bölümünü kötü hava koşullarından korur.

Yağmurlar başlamadan kendinize bir iyilik yapıp trençkot satın almak isterseniz, StilGiyin’de Türkiye’nin en beğenilen markalarından yüzlerce ürünün sizi beklediğini müjdeleyelim. Akıllı arama motoru StilGiyin’in Giyim bölümündeki Trençkotlar kategorisinde Gap, Burberry ve Koton’un en yeni trençkot modelleri ve Markafoni gibi fırsat sitelerinin sunduğu cazip indirimli ürünleri bulabilirsiniz.

Modanın öncü markaları aynı çatı altında

İnternetin yaygınlaşması alışverişi, zamana ve mekana bağlı olmaktan çıkardı. Artık satın almak istediğiniz her şeyi evinizden, iş yerinizden, tabletinizden ya da cep telefonunuzdan sipariş edebilirsiniz. StilGiyin, internet üzerinden 50’den fazla online giyim sitesini tek bir çatı altında bir araya getirerek, tıpkı haftanın 7 günü, 24 saat açık olan, aradığınız her markayı bulabileceğiniz bir mağaza gibi, aradığınız ürünü kolayca bulmanıza ve istediğiniz her an alışveriş yapabilmenize imkan sağlıyor. İster son moda bir pantolon, ister yazlık ceket, ister plaj havlusu arayın, StilGiyin’de Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen pek çok markasının online satış mağazasını dolaşma, ürün ve fiyat bilgilerini görme şansına sahipsiniz. 100’den fazla kategoride on binlerce ürünü bir arada bulabileceğiniz, Türkiye’nin öncü ve en kapsamlı moda arama motoru StilGiyin’de online giyim alışverişinin keyfine varın.