Tuniklerde sezonun en yeni modelleri StilGiyin’de

Tunikler rahat giyinmeyi seven kadınların en sevdiği giysilerin başında gelir. Genellikle pantolon üzerine giyilen kadın tuniklerinde dökümlü kumaşlar kullanılır. Bu nedenle bir elbisenin verdiği feminen havayı jean pantolon üzerine giyilen bir tunikle de yakalamak mümkündür. Tuniklerin boyu ve modelleri yaratıcılığa son derece açıktır. Pullu ve payetli şık tunikleri siyah pantolonlarla giyip abiye bir görünüm yakalamak da, ekose bir tunik ve kot pantolonla yazın moda trendine uymak da çok kolaydır. Bu nedenle çoğu kadın, gardırobunda t-shirt ve bluzlarının arasında bir-iki bayan tunik çeşidinin bulunmasını da ister.

Sezon modasını takip ediyorsanız StilGiyin’in tunik seçeneklerine göz atmadan alışveriş yapmayın. İnternette moda konusundaki aramaları kolaylaştırmak ve kullanıcılarını onlarca e-ticaret sitesi arasında kaybolmadan, sonuca hızla ulaştırmak için kurulan StilGiyin, kısaca bir moda arama motoru olarak tanımlanabilir. İş ortaklarımız arasında Türkiye’nin en beğenilen indirimli satış e-ticaret siteleri (Trendyol ve Markafoni gibi) ile yaygın mağazaları bulunan DeFacto, Faik Sönmez gibi hazır giyim markalarının sanal mağazaları yer alıyor. Ayrıca Enmoda gibi pek çok ünlü markanın satışa sunulduğu online alışveriş siteleri de çalıştığımız kuruluşlar arasında. StilGiyin’in Giyim bölümündeki Tunikler alt kategorisinde ünlü tasarımcıların koleksiyonları ve sokak modasının en güzel örneklerinin bulunduğu 2.000’den fazla ürünü görüntüleyebilir, dilerseniz sadece bütçenize uygun seçenekleri listeleyebilirsiniz.

Bütçenizi seçin, en uygun sonuçlara ulaşın

Akıllı moda arama motoru StilGiyin’de beğendiğiniz ürünlere ulaşmak da satın almak da son derece kolaydır. Her markanın sanal mağazasını tek tek aramak yerine, StilGiyin kategorilerine tıklayın. Örneğin indirimli tunikler arıyorsanız Tunikler alt kategorimize tıkladığınızda iş ortaklarımızın e-ticaret sitelerinde yer alan bütün tunik modellerini görüntüleyebilirsiniz. Sol sütundaki seçenekler, aramanızı markaya, fiyat aralığına, indirim oranına, renge veya bedene göre filtrelemenizi sağlayacaktır. Zaman kazanmak için bütçenizi seçebilirsiniz (örneğin 50 - 100 TL). Böylece seçiminize uygun tunikler listelenecek ve tercihlerinize uygun olmayanlar arama sonuçlarının dışında kalacaktır. Eğer filtrelemede marka tercihinizi belirtirseniz, ikinci bir filtre ile StilGiyin’in beğendiğiniz markanın ürünleri arasından bütçenize uygun olanları göstermesini sağlayabilirsiniz.