İletişim

Ürün nasıl satın alınır?

StilGiyin’de bir ürüne tıkladığınızda o ürünü satan siteye yönlenirsiniz. Burada beğendiğiniz ürünün renk ve beden seçimini yapıp sepete ekledikten sonra ödeme ve adres bilgilerinizle satın alım yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

StilGiyin’de kapıda ödeme ile satılan ürünlerin altında “kapıda ödeme” diye yazmaktadır. Bu şekilde belirtilmediyse kapıda ödeme olamamaktadır.

Müşteri Hizmetleri

Sevgili müşterilerimiz,

Biz bir arama motoru şeklinde çalışıyoruz ve sitemizdeki ürünlerin direkt satışını biz yapmıyoruz. Bizden bir ürüne tıkladığınızda başka bir siteye yönleniyorsunuz. Bu yüzden daha çabuk yanıt alabilmeniz için aşağıdaki konular ile ilgili sorularınızı alışveriş yaptığınız veya yapmak istediğiniz siteye yönlendirmenizi öneriyoruz:

  • Sipariş takibi
  • Ödeme yöntemleri
  • İade ve değişim
  • Ürünlerin stok bilgileri
  • Kargo seçenekleri ve teslimat süresi

Yukarıdaki konularla ilgili, satın aldığınız veya almak istediğiniz ürünün bulunduğu sitenin ilgili sayfalarından veya destek hatlarından bilgi alabilirsiniz.

İyi alışverişler!

Eğer sorunuz yukarıdaki maddeler ile ilgili değilse ve StilGiyin ile ilgili bilgi almak, önerilerinizi sunmak istiyorsanız bize buradanulaşabilirsiniz.

İş Ortaklığı

Online satış yaptığınız sitenizi StilGiyin.com’da sergilemek istiyorsanız sitenizin ismini belirterek adresine e-mail atarak bize ulaşabilirsiniz.