Lacoste
Spor şıklık ve klasik çizgiler Lacoste’da

Tenis şampiyonu René Lacoste'un yarattığı Lacoste markası, bugün dünyanın en iyi bilinen ve beğenilen markaları arasında yer alıyor. Kendisi ve arkadaşlarının hem tenis kortlarında hem de kort dışında daha rahat ve şık olmaları için polo gömleği tasarlayan René Lacoste, lakabı olan Timsah figürünü markasına ekledi ve bu figür ünlü polo gömleğin logosu oldu. Türkiye’de de çok sevilen Lacoste’un ünlü polo serisi ve spor şıklığı klasik çizgilerle buluşturan bay ve bayan giyim koleksiyonlarının yanında çantadan ayakkabıya, gözlükten kol saatine uzanan bir yelpazede aksesuar koleksiyonu var.

Eğer spor giyimde kalite ve şıklık arıyorsanız Lacoste ürünlerini en uygun fiyatlarla satın almak için StilGiyin’e göz atmadan alışverişe başlamayın. Akıllı moda arama motoru StilGiyin, iş ortağı online satış siteleri sayesinde Lacoste ürünleri arasından arama kriterlerinize uygun olanları aynı ekranda görebilmenizi sağlıyor. Örneğin Lacoste bayan ayakkabı satın almak için bayan ayakkabı online satış sitelerinde uzun saatler dolaşmanız gerekmiyor. StilGiyin’in Ayakkabı kategori başlığına tıkladığınızda iş ortaklarımızda satılan tüm ayakkabılar, Marka kriterine göre filtreleme yaptığınızda ise sadece Lacoste markalı ürünler ve fotoğrafları arama sonuçlarınızda görünecektir. Hala çok fazla seçenek olduğunu düşünüyorsanız, ayakkabı türüne göre (örneğin babet) bir filtreleme daha yapabilirsiniz. Bu defa babet online satış sitelerindeki Lacoste babetler ekranınıza gelecektir. Arzuladığınız Lacoste ayakkabılara ulaşmak çok kolay, değil mi?

Yaklaşık 2.000 farklı Lacoste ürünü StilGiyin’de

StilGiyin ile beğendiğiniz markanın ürünlerini takip etmek şimdi çok kolay. Yeni bir erkek montu, rahat bir eşofman altı ya da yazlık bayan elbisesine mi ihtiyacınız var? Karar vermeden önce mont fiyatlarını mı incelemek istiyorsunuz? Sorun değil. StilGiyin’in arama çubuğuna ne aradığınız yazın, hepsi bu kadar. Dilerseniz sizin için ayrılmış akıllı kategori başlıklarını kullanarak, arama sonuçlarına tek tıkla erişebilirsiniz. Örneğin Çanta kategorimizde iş ortağımız olan çanta online satış sitelerinde bulunan tüm çantalara tek bir yerden ulaşabilirsiniz. Bu aramanızda Marka filtresini kullanarak sadece Lacoste çantaları görüntüleyebilir, satın almak içinse üzerine tıkladığınızda iş ortağımızın sunduğu (eğer ürün altında belirtiliyorsa) kapıda ödeme seçeneğinin kayfini çıkarabilirsiniz.